Cyberus Labs wybrany do CYBERSEC ACCELERATOR

Cyberus Labs wybrany do CYBERSEC ACCELERATOR

Cyberus Labs został wybrany do nowego projektu Instytutu Kościuszki CYBERSEC HUB, a w jego ramach inicjatywy CYBERSEC ACCELERATOR. Głównym celem działania akceleratora jest wsparcie branży cybersecurity w rozwoju i ekspansji na rynki zagraniczne. Nasz bezhasłowy system logowania CYBERUS KEY został w ten sposób doceniony przez jury ekspertów, które wybrało najbardziej innowacyjne rozwiązania z zakresu cybersecurity. Cieszymy, że specjaliści docenili potencjał oraz rewolucyjność systemu CYBERUS KEY.

CYBERUS KEY będzie promowany oraz prezentowany również na 4 największych międzynarodowych targach i konferencjach branżowych. Pozwoli to na pozyskanie klientów z całego świata oraz szybkie wejścia na nowe rynki sprzedaży. CYBERSEC ACCELERATOR nie tylko wspiera w rozwoju inicjatywy związane z cybersecurity, ale również pozwala nawiązać kontakty oraz budować relacje z najbardziej znaczącymi interesariuszami sektora prywatnego oraz publicznego w Polsce. Dzięki temu będziemy mogli szybciej wdrożyć system CYBERUS KEY w wielu sektorach

Pierwszym elementem udziału w programie będzie oficjalna premiera naszego bezhasłowego systemu logowania CYBERUS KEY na największej konferencji w zakresie cyberbezpieczeństwa w Europie – CYBERSEC 2016 (Kraków, ICE – 26 -27 września). Dodatkowo podczas ścieżki „Przyszłości” jednym z panelistów podczas Breakout session będzie nasz CEO – George Slawek (26.09 godz. 15.00).