Cyberus Labs rozpoczyna współpracę z AVIVA

Cyberus Labs rozpoczyna współpracę z AVIVA

Nasz bezhasłowy system logowania CYBERUS KEY został doceniony przez grono ekspertów, jako innowacyjne rozwiązanie w zakresie cyberbezpieczeństwa zarówno w procesie obsługi klienta, jak i w zarządzaniu organizacją.

Dzięki temu zaczynamy współpracę z AVIVA Życie.

Przed nami praca nad przystosowaniem CYBERUS KEY na potrzeby jednego z liderów rynku ubezpieczeniowego w Polsce i na świecie – AVIVA.

Program, który jest organizowany we współpracy HugeThing.vc oraz Aviva. daje również możliwość rozwoju produktu, poszerzenia jego zastosowań w branży insurtech oraz wdrożenia nowych dróg promocji.

post-promo-04

Dzięki niemu będziemy mogli jeszcze lepiej poznać potrzeby rynku ubezpieczeń w Polsce i zagranicą. To duża wartość, ponieważ CYBERUS KEY jest doskonałym rozwiązaniem w zakresie cyberbezpieczeństwa  m.in. dla firm ubezpieczeniowych

CYBERUS KEY łączy to, co do tej pory było niemożliwe: łatwość  obsługi, szybkość oraz bezpieczeństwo logowania. Nasz system ułatwia obsługę klienta przy jednoczesnym wzmocnieniu cyber zabezpieczeń. Jest to doskonała okazja, aby nasze rewolucyjne rozwiązanie bezhasłowego logowania pojawiło się w powszechnym użytku nie tylko w Polsce.